BIURO

Szybki czas wykonania

OFERTA

PRACA BIURA

Czym się zajmujemy?

W naszej ofercie proponujemy realizację tłumaczeń pisemnych z języka polskiego na wiele języków świata oraz tłumaczenia z języków obcych na język polski. Wykonujemy tłumaczenia zarówno pisemne jak i ustne. Specjalizujemy się w tłumaczeniu tekstów technicznych, handlowych a także prowadzimy bieżącą obsługę firm w zakresie usług tłumaczeniowych.

Posiadamy bogate doświadczenia w świadczeniu kompleksowej obsługi tłumaczeniowej w ramach inwestycji technicznych, która obejmuje: tłumaczenie dokumentacji technicznych, kontakty z dostawcami zagranicznymi oraz szkolenia dla personelu technicznego w języku obcym.
Realizujemy także tłumaczenia przysięgłe.

VADEMECUM KLIENTA

Zapytanie/ zlecenie tłumaczenia można zlecić wypełniając formularz wyceny lub bezpośrednio przesyłając mailem do naszego biura na adres: biuro@weber.biz.pl.

PRACA

W związku z nieustannym rozwojem naszego Biura zapraszamy do współpracy tłumaczy poszukujących możliwości poszerzania swojego doświadczenia w zakresie wykonywania tłumaczeń i dodatkowego źródła dochodów. W celu nawiązania współpracy z naszym Biurem prosimy o wypełnienie kwestionariusza osobowego oraz przesłanie go pocztą elektroniczną na adres biuro@weber.biz.pl

Oferta

rozwiń

Na zapytanie o wycenę tłumaczenia odpowiadamy w tym samym dniu. W przypadku, gdy wycena będzie wymagać dużego nakładu pracy (duża ilość plików, rysunków czy nieedytowalnych formatów plików) czas ten może się wydłużyć na dzień następny. W ofercie podajemy koszt całkowity tłumaczenia oraz termin wykonania zlecenia.

Cena tłumaczenia

rozwiń

Cena tłumaczenia zależy od liczby znaków (wszystkie znaki + spacje) w danym dokumencie, pary językowej, kierunku tłumaczenia, terminu realizacji, formatu plików oryginału, rodzaju tłumaczenia (tłumaczenia zwykłe lub tłumaczenie przysięgłe dla urzędów państwowych), dziedziny techniki lub nauki z jakiej pochodzi oraz wyceny nakładu pracy w przygotowaniu obróbki graficznej dokumentu (rysunki, schematy, wykresy itd.).

Termin wykonania

rozwiń

Standardowo w trybie zwykłym w ciągu jednego dnia roboczego tłumaczymy 6 stron dziennie (1500 znaków ze spacjami – tłumaczenie zwykłe). W każdej wycenie podajemy orientacyjny termin wykonania zlecenia. Istnieje możliwość uzgodnień indywidualnych dla danego zlecenia.

 Kwestionariusz osobowy dla tłumaczy

      

 Kwestionariusz osobowy dla tłumaczy

 

Przekazywanie dokumentów

KONTAKT OSOBISTY

Dokumenty przeznaczone do tłumaczenia można osobiście dostarczyć do biura, które znajduje się w Grębocinie.

ELEKTRONICZNIE

Dokumenty do tłumaczenia można dostarczyć pocztą elektroniczną, poprzez podanie linku do serwera, itp.

i

WYSYŁKA KURIEREM

Gotowa dokumentacja może zostać odebrana osobiście lub wysłana kurierem, pod wskazany adres.

Prześlij pliki do wyceny

 

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać bezpłatną wycenę tłumaczenia, prosimy o załączenie plików do powyższego formularza kontaktowego, (lub podanie danych do serwera skąd możemy je pobrać) i przesłanie ich, na nasz adres e-mail.

 

Zgromadź dokumenty

rozwiń

Posegreguj zgromadzone dokumenty i przygotuj do wysłania.

Zeskanuj lub przygotuj pliki

rozwiń

Aby otrzymać bezpłatną wycenę, zeskanuj i przygotuj pliki w wersji elektronicznej.

Załącz pliki i wyślij do nas

rozwiń

 

Przygotowane wcześniej pliki przeznaczone do tłumaczenia, załącz do wiadomości, podaj swoje dane do kontaktu zwrotnego oraz naciśnij przycisk wyślij.

 

13 + 6 =

Oferta cenowa

Prześlij do bezpłatnej wyceny

Oferta cenowa na tłumaczenia w pozostałych językach dostępna jest na indywidualne zapytanie przesłane e-mailem.

Całkowity koszt tłumaczenia jest uzależniony od następujących czynników: pary językowej, kierunku tłumaczenia, terminu realizacji, formatu plików oryginału, rodzaju tłumaczenia (tłumaczenia zwykłe lub tłumaczenie przysięgłe), dziedziny techniki lub nauki z jakiej pochodzi oraz potrzeby wykonania obróbki graficznej.

 

 

Skorzystaj z naszych usług

ul. Słoneczna 10, Grębocin - zapraszamy

 

BIURO

87-162 Grębocin k. Torunia,
ul. Słoneczna 10

Kontakt

+48 56 645 99 20,
kom. 507 146 792

 

 

 

E-MAIL DO NAS